Konsultacja

Home  >>  Konsultacja

Startup Stock Photos

Startup Stock Photos

GRATISOWA KONSULTACJA

Jeżeli interesuje Cię któraś z moich usług i zastanawiasz się czy jest ona dla Ciebie i którą wybrać,  skorzystaj z GRATISOWEJ KONSULTACJI ze mną.

W trakcie tej gratisowej konsultacji zrobimy 3 rzeczy:

 • Zorientuję się, gdzie teraz jesteś w związku z Twoim porodem, co Ci stoi na drodze, jakie są Twoje wyzwania i zobaczę, czy chcę i mogę z Tobą pracować, ponieważ pracuję tylko z osobami, którym wiem, że mogę pomóc.
 • Zapoznasz się z tym, co ja oferuję i jak pracuję, żebyś mogła stwierdzić, czy to jest dla Ciebie i czy ewentualnie chciałabyś mnie zatrudnić jako swoją doulę.
 • Po zapoznaniu się z Twoją indywidualną sytuacją będę w stanie dać Ci coś wartościowego. Co to będzie, zależy od tego, czego w danym momencie potrzebujesz. Na pewno otrzymasz praktyczną informacją zwrotną, która pozwoli Ci lepiej zorientować się, co możesz zrobić, alby świadomie przygotować się do wspaniałego porodu.

Konsultacja trwa około 60 minut, przeprowadzam ją osobiście lub przez Skype

Aby zapisać się na gratisową konsultację wystarczy przesłać na adres mailowy doulania@gmail.com swoje zgłoszenie, podając w nim: swoje imię i nazwisko, telefon kontaktowy i adres email, oraz dogodny dla Ciebie termin konsultacji lub wypełnić formularz kontaktowy, podając w nim swoje dane, w treści napisz, czy preferujesz spotkanie osobiste czy przez Skype.

Po wysłaniu swojego zgłoszenia na konsultację, otrzymasz ode mnie informację zwrotną z potwierdzeniem daty konsultacji oraz z formularzem do wypełnienia przed naszym spotkaniem.

Do zobaczenia wkrótce!

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Follow by Email
  Facebook
  Twitter