Konsultacja

Home  >>  Konsultacja

Konsultacja online

 

GRATISOWA KONSULTACJA

Jeżeli interesuje Cię któraś z moich usług i zastanawiasz się czy jest ona dla Ciebie i którą wybrać,  skorzystaj z GRATISOWEJ KONSULTACJI ze mną.

W trakcie tej gratisowej konsultacji zrobimy 3 rzeczy:

  • Zorientuję się, gdzie teraz jesteś w związku z Twoim porodem, co Ci stoi na drodze, jakie są Twoje wyzwania i zobaczę, czy chcę i mogę z Tobą pracować, ponieważ pracuję tylko z osobami, którym wiem, że mogę pomóc.
  • Zapoznasz się z tym, co ja oferuję i jak pracuję, żebyś mogła stwierdzić, czy to jest dla Ciebie i czy ewentualnie chciałabyś mnie zatrudnić jako swoją doulę.
  • Po zapoznaniu się z Twoją indywidualną sytuacją będę w stanie dać Ci coś wartościowego. Co to będzie, zależy od tego, czego w danym momencie potrzebujesz. Na pewno otrzymasz praktyczną informacją zwrotną, która pozwoli Ci lepiej zorientować się, co możesz zrobić, alby świadomie przygotować się do wspaniałego porodu.

Konsultacja trwa około 45 minut, przeprowadzam ją osobiście lub przez Skype

Aby zapisać się na gratisową konsultację wystarczy wybrać dogodny termin z mojego kalendarza, a następnie potwierdzić spotkanie. Wyślę pytanie o platformę, na której wygodnie będzie ci się ze mną spotkać. Dla mnie może to być zoom, Skype, Whatsapp, ClickMeeting lub Google Meet.

Po wysłaniu swojego zgłoszenia na konsultację, otrzymasz ode mnie informację zwrotną z potwierdzeniem daty konsultacji oraz z formularzem do wypełnienia przed naszym spotkaniem. Będziesz mogła wybrać platformę na której wygodnie będzie ci się ze mną spotkać. Dla mnie może to być zoom, Skype, Whatsapp, ClickMeeting lub Google Meet.

Do zobaczenia wkrótce!

Follow by Email
Facebook
Twitter