Usługi douli

Home  >>  Usługi douli

Jak Cię wspieram jako doula:
  • Przed porodem spotkam się z Tobą (lub z Tobą i Twoim partnerem) co najmniej raz. Zaplanujemy współpracę, omówimy plan porodu, porozmawiamy o Waszych oczekiwaniach względem zbliżającego się porodu. Zajmiemy się też oswajaniem ewentualnych lęków przed porodem. Chcę również poznać Twoje najlepsze sposoby radzenia sobie z bólem i zmęczeniem oraz Twoje oczekiwania względem douli w porodzie.
  • Jestem dla Ciebie dostępna przez dwa tygodnie przed i dwa tygodnie po spodziewanym terminie porodu. W tym czasie nie wyjeżdżam, nie idę do innego porodu, czekam na Twój telefon.
  • Przy porodzie będę przez cały czas jego trwania i po nim, tyle ile mnie potrzebujesz. Będę dbała o Twój komfort psychiczny i fizyczny. Pomogę partnerowi wspierać Ciebie. Mogę wspierać w początkach karmienia i w pierwszych chwilach po urodzeniu dziecka.
  • Po porodzie spotkamy się jeszcze co najmniej raz. Omówimy przebieg porodu i Twoje odczucia z nim związane. Będę się troszczyła o Twoje dobre samopoczucie emocjonalne, wesprę Cię w Twoich decyzjach związanych z początkami macierzyństwa. Mogę Cię też nauczyć skutecznych technik uspokajania maleństwa.
  • Przez cały okres współpracy zapewniam Ci nieograniczone wsparcie mailowe i smsowe.W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze będziesz miała do kogo się zwrócić.

Więcej szczegółów o tym, jak wygląda współpraca ze mną w tym artykule: Jak pomagam?

Follow by Email
Facebook
Twitter