Lipcowy rozkład jazdy

Home  >>  Aktualności  >>  Lipcowy rozkład jazdy

Lipcowy rozkład jazdy

Lipiec Doulania

Lipiec Doulania

Lipcowo mi i wakacyjnie, chociaż wcale nie leniwie. Mam na ten miesiąc sporo planów i chociaż są one związane z wyjazdami, to jednak nie typowo wakacyjnymi. Wcale mi to nie przeszkadza. Do mojej pracy jeżdżę z radością i energią. W ogóle dobrze mi jest pracować nad swoimi projektami w tej letniej atmosferze. Lubię tę porę, kiedy w końcu są już wszystkie moje ulubione warzywa. Kiedy jest jasno i słonecznie. Kiedy siedząc przy komputerze popijam zielony koktajl z warzyw i owoców. Tak jak teraz…

W tym miesiącu, oprócz standardowego zestawu spotkań, proponuję rozpoczęcie kursu masażu dziecięcego. Odbędzie się on w Sokółce, dlatego zapraszam szczególnie mieszkańców tego miasta i okolic. Masowanie swojego dziecka to rodzaj troski, który sprawia, że nie tylko dziecko staje się spokojniejsze, masujący rodzic też się wycisza i relaksuje. Masaż podnosi odporność dziecka, poprawia krążenie krwi i limfy. Pozytywnie wpływa także na trawienie, dzięki czemu łagodzi brzuszkowe dolegliwości, np kolki. Masowane dziecko uczy się swojego ciała i rozpoznawania jego granic. Poznaje także lepiej rodzica, który je masuje. Masaż dziecięcy ma tak wiele korzyści dla dziecka i dla rodzica, że aż dziwne, że nie uczymy się go obowiązkowo albo przynajmniej dość powszechnie, np w szkole rodzenia. Warto uzupełnić luki w rodzicielskiej edukacji i nauczyć się masować swoje dziecko. Najbliższa ku temu okazja będzie już 18 lipca w Smykolandii w Sokółce o godzinie 15.00. Spotkanie potrwa około 2 godzin, w jego trakcie umówimy się na kolejne.

A cały rozkład wygląda następująco:

13 lipca, 11.00, Pozytywnie o Porodzie na temat „Strach przed porodem”

Rozkwit Centrum Naturalnego Rodzicielstwa, ul. Waryńskiego 6/6, Białystok

Wydarzenie na Facebooku

18 lipca, 11.00, Wokół Porodu na temat „Pierwsze chwile po porodzie”

Smykolandia, ul Kołłątaja 2, Sokółka

Wydarzenie na Facebooku

18 lipca, 15.00, Kurs masażu dziecięcego

Smykolandia, ul Kołłątaja 2, Sokółka

Wydarzenie na Facebooku

20 lipca, 11.00,  Wokół Porodu na temat „Cesarskie cięcie”

Miejska Biblioteka Publiczna w Wasilkowie, ul. Białostocka 19

Wydarzenie na Facebooku

21 lipca, 11,00, Laktacyjna Grupa Wsparcia na temat „Tato wspierający w karmieniu piersią”

Smykolandia, ul Kołłątaja 2, Sokółka

Wydarzenie na Facebooku

27 lipca, 11.00, Mleczna Droga Laktacyjna Grupa Wsparcia na temat „Moja mleczna droga”

Rozkwit Centrum Naturalnego Rodzicielstwa, ul. Waryńskiego 6/6, Białystok

Poza tymi terminami zapraszam do umawiania się na indywidualne konsultacje „Porozmawiaj z doulą” telefonicznie (534 934 9432) lub mailowo (doulania@gmail.com).

Pięknego lipca!

Comments are closed.
Follow by Email
Facebook
Twitter