Październik miesiącem bliskości

Home  >>  Aktualności  >>  Październik miesiącem bliskości

Październik miesiącem bliskości

Październik miesiącem bliskości

Październik miesiącem bliskości

Wiecie, że październik naprawdę jest miesiącem bliskości? Już dawno został w nim ustanowiony Międzynarodowy Tydzień Bliskości i Noszenia. Ideę tego tygodnia oraz całego miesiąca bliskości kontynuują białostockie Dni Bliskości, które odbywają się po raz siódmy. Ja mam zaszczyt współorganizować je od sześciu lat. Co roku są bogatsze, bardziej różnorodne i bardziej dopracowane. Co roku odpowiadają na potrzeby podlaskich rodziców i ich dzieci. Trwające już Dni składają się z 47 wydarzeń, z których tylko kilka się powtarza. To naprawdę wielka różnorodność i wierzę, że w tak bogatym programie każdy znajdzie coś dla siebie. Wprawdzie część spotkań już się odbyła, na niektóre nie ma już miejsc, ale rejestracja trwa i nadal są bilety na wiele ciekawych wydarzeń. Szczegółowy program oraz rejestracja na stronie: http://dnibliskosci.bialystok.pl/bilety/

W ramach Dni Bliskości dostępne są m.in. moje warsztaty „Masaż i inne sposoby na kolkę” za jedyne 10zł!

Praktyczne warsztaty dla kobiet w ciąży i mam niemowlaczków. Najlepiej przyjść z dzieckiem, bo na swoim maluszku nauczysz się kilku przydatnych trików na radzenie sobie z jego brzuszkowymi dolegliwościami. Mile widziane są też kobiety w ciąży, które będą miały możliwość ćwiczenia na lalce.
Pokażę szybki zestaw antykolkowego masażu, który stosowany regularnie daje rezultaty już po pierwszej dobie. Zaprezentuję też inne praktyczne i przetestowane przeze mnie oraz mamy, z którymi pracuję, sposoby na niedyspozycje brzuszkowe, niepokój i problemy z zasypianiem.

Serdecznie polecam i zapraszam!

A co dalej w miesiącu bliskości? Wszystkie moje cykliczne spotkania oczywiście się odbędą, chociaż po wysiłku Dni Bliskości przydałby się odpoczynek 🙂 Spotkania z Wami to jednak zawsze przyjemność dla mnie. Będziemy się więc spotykać:

10 października, 11.00, Pozytywnie o porodzie „Bliskość w porodzie”

MuktiJoga, ul. Berlinga 14B, Białystok

 

Ponieważ spotykamy się w ramach Dni Bliskości, tematem będzie właśnie bliskość. Porozmawiamy o bliskości w porodzie – osobach towarzyszących i ich wsparciu, a także o porodzie jako wydarzeniu budującym więź pomiędzy jego uczestnikami. Podzielimy się też naszymi doświadczeniami o oczekiwaniami związanymi z pierwszym kontaktem skóra do skóry i powiemy o jego znaczeniu dla mamy i dziecka.

 

WSZYSTKIE SPOTKANIA GRUP W WASILKOWIE I SOKÓŁCE W PAŹDZIERNIKU SĄ  O D W O Ł A N E z powodów osobistych i rodzinnych.

 

Comments are closed.
Follow by Email
Facebook
Twitter