Idzie nowe (i grafik na październik)

Home  >>  Aktualności  >>  Idzie nowe (i grafik na październik)

Idzie nowe (i grafik na październik)

Działaj mimo lęku

Nie ma mnie tu od dość dawna. Kiedy tylko pochwaliłam się na swoim facebookowym profilu, że piszę od niedawna, ale regularnie, od razu przestałam pisać. To nie tak, że nie ma o czym. Jest aż nadto. Jak się raz z rytmu wypadnie, to niełatwo wrócić, przynajmniej ja tak mam. Owszem, dzieje się bardzo dużo i idą wielkie zmiany u mnie. Kto mnie obserwuje na Facebooku, wie, że w listopadzie otwieram swoje lokalne miejsce, gdzie będę służyć kobietom i rodzinom. Będzie to mejsce bardzo spójne ze mną i moimi wartościami. Oprócz standardowych zajęć przygotowujących do porodu, warsztatów porodowych, chustowych i laktacyjnych, będą się tam odbywały spotkania i warsztaty dla ludzi żyjących w zgodzie z wartościami chrześcijańskimi i chcących pogłębiać swoje relacje z Bogiem i ze sobą nawzajem. Jestem bardzo podekscytowana tym projektem, a jednocześnie mam w sobie wielki spokój, że wreszcie odnalazłam swoje powołanie, swoje miejsce na ziemi. Czuję, że idę w kierunku, w jakim prowadzi mnie moje serce i że znalazłam kształt mojej duszy. Będę zaszczycona, jeśli zechcesz towarzyszyć mi w tej drodze i spotkamy się na którymś spotkaniu w Białymstoku. Zrozumiem też, jeśli po tej deklaracji przestaniesz mnie obserwować i już nie przyjdziesz na moje warsztaty. Zapraszam wszystkich, każda osoba będzie ubogaceniem tej przestrzeni. Liczę, że wokół mojego miejsca powstanie wspierająca się społeczność ludzi, których łączy coś więcej niż tylko chęć uczenia się i rozwoju.

Możemy się spotkać u mnie już w listopadzie. Jest to dla mnie szczególny miesiąc, bo w nim urodziłam dwoje z trojga moich dzieci. To miejsce jest dla mnie jakby kolejnym listopadowym dzieckiem.

Zanim jednak nadejdzie listopad, wcale nie próżnuję, tylko pracuję szkoląc i ucząc. W październiku czekają nas aż cztery warsztaty:

17.10 g. 16.30 – 18.30 Warsztaty Odstawienie od piersi w Sokółce

18.10 g. 16.00 – 18.00  Warsztaty Ogarnąć połóg w Białymstoku

24.10 g 11.00 – 13.00 Warsztaty Odstawienie od piersi w Sokółce

25.10 g 16.30 – 18.30 Warsztaty Odstawienie od piersi w Białymstoku

Zapisy na wszystkie warsztaty przez wiadomość prywatną na Facebooku na Doulania- Ania Sawoń lub maila doulania@gmail.com. Są jeszcze miejsca. Szczegóły dotyczące warsztatów można znaleźć na moim profilu Doulania – Ania Sawoń na Facebooku.

Mam nadzieję, że spotkamy się przy okazji któregoś albo w niedalekiej przyszłości u mnie 🙂

Comments are closed.
Follow by Email
Facebook
Twitter