Wokół porodu. Relacja i zaproszenie

Home  >>  Aktualności  >>  Wokół porodu. Relacja i zaproszenie

Wokół porodu. Relacja i zaproszenie

On 4 grudnia, 2015, Posted by , In Aktualności, By ,,, , With No Comments

W listopadzie udało się spotkać w grupie Wokół porodu po raz drugi. Dziś mogę już ogłosić kolejny termin. Ale wszystko po kolei. Najpierw o tym, jak nam było. Było wspaniale, oksytocynowo, porodowo i kobieco. Chociaż tematem był ból porodowy, nasze rozmowy były pełne wzmacniających historii i przykładów. Mówiłyśmy o wsparciu i bliskości, a nawet o przyjemności i rozkoszy. Wszystko w kontekście porodu. Kobiety obecne na spotkaniu mówiły:

„Wszystko mi się poprzestawiało w głowie, zupełnie inaczej myślę teraz o porodzie”

” Miałam całą mieszankę emocji podczas tego spotkania, ale chyba właśnie tego potrzebowałam. Już wiem, jakie decyzje chcę podjąć w związku z moim porodem.”

„Dziękuję za to spotkanie, cieszę się, że możemy się tu spotkać i porozmawiać o porodzie w taki pozytywny sposób.”

Ja również Wam dziękuję! Wyszłam przepełniona energią i na oksytocynowym haju! Kocham takie spotkania!

Wokół porodu

DSC07207

DSC07212

Tym bardziej cieszę się, że mogę już dziś zaprosić Was na kolejne. 30 grudnia, tym razem we środę, spotkamy się jak zawsze w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wasilkowie o godzinie 11.00.  Tematem spotkania będzie PLAN PORODU. Porozmawiamy o tym, dlaczego warto taki plan przygotować i jak to zrobić. Zastanowimy się, co w porodzie da się zaplanować i przewidzieć, a na co mamy być otwarte i gotowe do zmiany. Wymienimy się doświadczeniami dotyczącymi realizacji życzeń rodzących w różnych miejscach. Jak zawsze będziemy się nawzajem słuchać i wspierać.

Wokół porodu Grudzień

 

PS. Po zdjęciach niestety widać, że ja i aparat to na razie niezbyt zgrana para. Napstrykałam sporo, ale na jakichś dziwnych ustawieniach i wszystko wyszło żółte i rozmazane. No cóż, na przyszłość będę mądrzejsza i najpierw sprawdzę ustawienia 🙂 Obiecuję lepsze zdjęcia z grudniowego spotkania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Follow by Email
Facebook
Twitter